BİZDEN HABERLER

Başbakan Yardımcısı Ekonominin Patronu Sa.Ali Babacan Beyin Van'ın Ekonomik sorunları üzerine yaptığı Toplantı.....

Başbakan Yardımcısı Ekonominin Patronu Sayın Ali Babacan Beyefendinin Van Rescate otelde Düzenlenen VAN BULUŞMASI Toplantısında İlimizin Ekonomik Sorunları Tartışıldı çözüm önerileri sunuldu Umarız Van'ımız İçin Hayırlara vesile olacaktır.

 

Başbakan Yardımcısı Sn.Beşir ATALAY beyin OSB mizi Ziyareti

Başbakan Eski Yardımcısı Van Millet Vekili Adayı Sn,Beşir Atalay Beyefendi OSB mizi Zaiyaret ederek Yapılan Çalışmalar hakkında Bilgi alarak Sanayici Arkadaşlarımızı Dinledi Cözüm Konusunda Yanımızda yer alacağını beyan ettiler Teşekkürler Sayın ATALAY

 

VAN EKONOMİST Dergisi Tarafından Düzenlenen VAN'ın ENLERİ YARIŞMASI SONUÇLANDI.

Beş ay Önce Başlayan Van'nın Enleri Yarışmasında 16 Kategoride 160 Kuruluş, Firma ve Şahısların Yarıştığı ve Halk Tarafından Yapılan oylama sonucu Vanın Enleri yarışmasında 97.000 Oy kullanılmış ve Birinci olanlar 17.Ekim 2015 Tarihinde Yapılan Görkemli bir törenle ve Van Tv nin Canlı Yayın Desteğiyle Ödüllerini Almışlardır.

Bu Yarışmada Firmamız APEX BORU VE PROFİL Sanayi 2015 Yılının En Başarılı Sanayi Kuruluşu Ödülünü Kazanmıştır. Bize Güvenen Oy veren Tüm Dost ve Müşterilerimize Şükranlarımızı Sunarız.

Başbakan Yardımcısı Sn.Cevdet Yılmaz Beyefendinin OSB ziyaretleri

Başbakan Yardımcımız Sn.Cevdet Yılmaz Beyefendi Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu ziyaret ederek OSB miz hakkında bilgiler alarak bölgenin sıkıntılarını dinledi.

Yapılan Toplantıya Van Valimiz Sn.İbrahim Taşyapan 100.yıl Üniversitesi Rektörümüz Sn.Peyami Battal Osb Yönetim Kurulu Bşk.Şemsettin Bozkurt ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Perihanoğlu Katıldılar.

 

Van Organize Sanayi Bölgesinde Seçim;

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Perihanoğlu 25 Temmuz 2015 Tarihinde Yapılan seçimlerde Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetm Kurulu Üyeliğne seçilmiştir.

Yönetim Kurulu kendi arasında yapmış olduğu seçimle Hasan Perihanoğlu'nu Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğne getirmiştir.

apex boru

 

NEWDAY KANGAL BORU ÜRETİME HAZIRLANIYOR

Newday Kangal Boru üretecek kardeş kuruluşumuz çok kısa bir zaman sonra üretime başlıyor.

P100 ve Kangal Boruda kaliteli üretimi hedefleyen firmamız Van OSB'de hizmet verecektir.

"Kangal Boruda Yeni Nefes"

Newday Kangal Boru Newday Kangal Boru scby

OSB HEYETİMİZİN ZİYARETLERİ

Osb Heyetimizin Ziyaretleri.

scby

 

 

Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. Apex Boru Profil Sanayi    Tasarım ve Kodlama : Gıyasettin ÇELİKOK