Hakkımızda

Firmamız 10.Nisan 2011 Tarihinde Kurulmuş Olup Van Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 Kapalı alanı olmak Üzere 5000 m2 de Derinkuyu Sondaj Boruları ve Drenaj Borularını Üretecek Bir Tesis Kurmuş Olup 30 Temmuz 2011 Tarihinde Üretime Başlamıştır.

Firmamız 140 mm - 175 mm - 200 mm - 225 mm ve 250 mm Çaplarında olmak Üzere 100 Metreden 300 metreye Kadar Derinliklerde Kullanılabilen Vidalı TS Standartlarına Uygun DerinKuyu Sondaj Borularını Üretmektedir.

 Ayrıca TC. Karayolları Tarafından Kullandırılan Silindirik Kesitli 160 mm ve 200 mm Çaplarında Drenaj Boruları üretimi Yapmaktadır.

Firmamız, Van Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Tesisimizde Üretilen Tüm Ürünlerimizi Türkiye'nin Tüm İllerine Pazarlamakta Olup TS Standarları Ve İSO Kalite Sistemini Başarıyla Uygulamaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojik Gelişmeleri En Hızlı Şekilde Takip Ederek Ve Bunları Sistemine Dahil Edip Üretimdeki Ürünü Geliştirmek Ve Sürekli Personel Eğitimini Aşılamak..

Ulusal Ve Bölgesel Bazda Pazar Payımızı Artırarak Ülke Ekonomisine Katsı Sağlamak.

Çalışmalarımızla Çalışanlarımız  ile Öncelikle Müşreti Memnuniyetini Ön Planda Tutmak.

Doğal Kaynaklarımızı Tasarrufu Kullanarak Çevre Zararlarını En Aza İndirmek.

Çalışanlarımızı,Müşretilerimizi , Ürünlerimizi Ve Çevreye Duyarılık Konusunda İso 9001-2008 Ve İş Sağlığı Ve Güvenliği Standartlarının Güvenliliklerine Uymayı Ve Bunun Etkinliğini Sürekli Kılmak Ve İyileştiremek.

Ürün Çeşitliliği ,Kalitesi,Verimliliği,Ulaşılabilirliği Kullanım Alanı Geniş Bir Ürün Grubunu Kullanıcıların Hizmetine Sunmak Ve Bunun Devamlılığını Sağlamak

Misyonumuz

Apex Markasının Teknolojik Yeniliklerden Faydalanrak Gerek Ülke Gerek Yurt Dışında Hakettiği Başarıya Ulaştırmaktır.

Apex Boru Profil Sanayi apex logu
Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. Apex Boru Profil Sanayi    Tasarım ve Kodlama : Gıyasettin ÇELİKOK